Podstawowe informacje

Sprzedawca w branży spożywczej

OFERTA NIEAKTUALNA

Świdnik, Lubelskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca w branży spożywczej

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: handlowe - umiejętności: Kurs obsługi kasy fiskalnej
  • KSIĄŻECZKA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA - inne zawody: Sprzedawca w branży spożywczej, staż: 6 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie i przyjmowanie asortymentu

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku Aleja Lotników Polskich 1 Świdnik 21-045 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018