Szczegóły oferty

Sprzedawca telefoniczny/internetowy

OFERTA NIEAKTUALNA

piaseczno, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-09

Data pierwszej publikacji:
2017-10-09

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Artykuł Sprzedawca telefoniczny/internetowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: arabski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry

Zakres obowiązków:

  • aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów arabskich, telefoniczne udzielanie klientom z Krajów arabskich informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku arabskim

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów arabskich, telefoniczne udzielanie klientom z Krajów arabskich informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku arabskim

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).