Podstawowe informacje

Sprzedawca telefoniczny/internetowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
09-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 15 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca telefoniczny/internetowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące - języki obce: arabski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry

Zakres obowiązków:

  • aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów arabskich, telefoniczne udzielanie klientom z Krajów arabskich informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku arabskim

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów arabskich, telefoniczne udzielanie klientom z Krajów arabskich informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku arabskim

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017