Podstawowe informacje

sprzedawca

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
19-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Opis oferty pracy

Praca - sprzedawca

europart jest wiodącym dystrybutorem części zamiennych i akcesoriów do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich klas w europie. europart posiada doskonałą sieć międzynarodową i jest reprezentowany poprzez zarówno własne oddziały jak również oddziały swoich kooperantów w 28 krajach, w 300 lokalizacjach.

do oddziału firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

sprzedawca

miejsce pracy: szczecin i okolice

zakres obowiązków:

  • dobór i sprzedaż części dla klienta
  • obsługa klienta: osobista, telefoniczna, mailowa
  • przygotowywanie ofert dla klienta, wycena
  • realizacja planów sprzedażowych

profil kandydata:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej mile widziane
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. b
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

oferujemy:

  • interesującą, aktywną pracę
  • umowę o pracę w dużej stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia realizacji celów

administratorem pani/pana danych osobowych jest europart polska s.a. z siedzibą w wieluniu 98-300, ul. wojska polskiego 65a. kontakt w sprawie przetwarzanych danych osobowych możliwy jest na adres siedziby spółki. pani/pana dane osobowe przetwarzane będą dla celów związanych z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na aplikowane stanowisko oraz na podstawie wyrażonej przez pana/panią zgody. podane przez panią/pana dane osobowe mogą być ujawnione spółce europart international gmbh z siedzibą w hagen, (58135) niemcy, martinstrasse 13 będącej głównym udziałowcem spółki europart polska s.a. pani/pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacyjnego, a następnie zostaną zniszczone/usunięte. posiada pani/pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna pani/pan, iż przetwarzanie danych osobowych pani/pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

prosimy o dopisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji w europart polska s.a.

podanie przez pana/panią danych osobowych jest dobrowolne.

informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.