Podstawowe informacje

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Świecie, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: handlowe
  • średnie ogólnokształcące - pożądane
  • DOF30

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ekspozycje towaru

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Wojska Polskiego 195A Świecie 86-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie z PUP

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.07.2018