Podstawowe informacje

Sprzedawca stoiska mięsnego

OFERTA NIEAKTUALNA

Lublin, Lubelskie

Data publikacji:
10-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca stoiska mięsnego

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: książeczka sanitarno-epidemiologiczna - umiejętności: obsługa kasy fiskalnej
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy przy sprzedaży mięsa i jego przetworów

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów przy stoisku z mięsem, dbanie o wygląd i i odpowiednią ekspozycję towaru, obsługa urządzeń typu krajalnice, stekownice, weryfikacje terminów ważności produktów

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Miejski Urząd Pracy w Lublinie Niecała 14 Lublin 20-080

skierowanie do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017