Podstawowe informacje

Sprzedawca

DEICHMANN - OBUWIE Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Sosnowiec, Śląskie

Data publikacji:
05-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca
Sprzedawca Miejsce pracy: Sosnowiec

Dołącz do naszego zespołu jako sprzedawca.

Przeszkolimy Cię do pracy w nowoczesnej firmie. Zapewnimy start zawodowy lub wykorzystamy doświadczenie, które już posiadasz.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • 18 zł za godzinę brutto średnio z prowizją
  • rozwój i szkolenia
  • rabaty na towar, bony na święta
  • dofinansowanie karty sportowej
  • elastyczne godziny pracy

Umowa o pracęZa godzinę brutto
średnio z prowizjąRozwój i szkoleniaRabaty na towar;
bony na świętaDofinansowanie
karty sportowejElastyczne
godziny pracy

 ZOBACZ JAK SIĘ U NAS PRACUJE

Administratorem Danych Osobowych jest Deichmann-Obuwie Sp. z o.o., ul. Lotnicza 12, 54-155 Wrocław, zwana dalej „Spółką”. W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: [email protected] Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.01.2019

sprzedawca
Bytom, Śląskie

zatrudnimy energiczną, komunikatywną oraz odpowiedzialną osobę na stanowisko kasjer/sprzedawca do pracy w pączkarni - piekarni. praca w systemie zmianowym, lub w weekendy. praca na pełny etat jak również dla studentów (w systemie weekendowym) oczekiwania -zaangażowanie w pracę -książec"

Sprzedawca
Delikatesy na Francuskiej Konrad Zieliński Katowice, Śląskie

Zakres obowiązków: sprzedawca w sklepie spożywczym. Praca na zmiany w godz. 05:30-19:30 oraz w co 2 sobotę w godzinach 10:00-16:00 Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: handlowe - konieczne - umiejętności: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - koni"

sprzedawca
Częstochowa, Śląskie

cmb częstochowa sp. z o. o. i wspólnicy sp. k. z siedzibą w częstochowie renomowany salon płytek ceramicznych i armatury łazienkowej poszukuje pracownika na stanowisko:   sprzedawca miejsce pracy : częstochowa     opis stanowiska: sprzedaż bezpośrednia; obsługa klienta, doradztwo techn"

Sprzedawca
Kłos M. Kurzyca Sp. j. Żory, Śląskie

Opis oferty pracy: Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jako"

Sprzedawca
Piekarnia-Ciastkarnia "KŁOS" Katowice, Śląskie

Opis oferty pracy: Opis oferty pracy: Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, db"

SPRZEDAWCA
MAXIMA TRADE SP. Z O.O. SP. K. Częstochowa, Śląskie

Opis oferty pracy: Agencja Ubezpieczeniowa poszukuje pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA UBEZPIECZEŃ Wymagania: - wykształcenie średnie/wyższe (preferowane prawnicze lub ekonomiczne) - prawo jazdy kat. B - wysoka kultura osobista - dyspozycyjność - komunikatywność Napisz wiadomoś"