Podstawowe informacje

sprzedawca

Sklep Żabka

Sokołów Podlaski, Mazowieckie

Data publikacji:
03-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - sprzedawca

Opis oferty pracy:

Poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer-sprzedawca

Zakres obowiązków:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
• wykładanie towarów i dbałość o ekspozycje w sklepie,
• obsługa kasy fiskalnej,
• monitorowanie terminów przydatności do spożycia

Wymagania:
• dyspozycyjność i zaangażowanie
• komunikatywność,
• uczciwość i rzetelność,
• aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego

CV można przesyłać poprzez przycisk "napisz wiadomość".
Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”