Szczegóły oferty

Sprzedawca

Sklep Żabka

OFERTA NIEAKTUALNA

sokołów podlaski, mazowieckie

Data dodania:
2018-11-13

Data pierwszej publikacji:
2018-11-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-02-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer-sprzedawca

Zakres obowiązków:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
• wykładanie towarów i dbałość o ekspozycje w sklepie,
• obsługa kasy fiskalnej,
• monitorowanie terminów przydatności do spożycia

Wymagania:
• dyspozycyjność i zaangażowanie
• komunikatywność,
• uczciwość i rzetelność,
• aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego

CV można przesyłać poprzez przycisk "napisz wiadomość".
Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”