Podstawowe informacje

Sprzedawca

"SARA 1" SPÓŁKA CYWILNA ZAWIŚLAK BARBARA, ZAWIŚLAK TOMASZ

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wykształcenie zawodowe lub średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Umiejętność szycia - krawiectwo lekkie. Kontakt e-mail: biuro@sarah.com.pl zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe. Umiejętność szycia - krawiectwo lekkie.

Zakres obowiązków:

  • - Sprzedaż, doradztwo, poprawki krawieckie. - Wynagrodzenie: 2100 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 10:00-18:00, soboty w godzinach: 9:00-14:00.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - Kontakt e-mail: biuro@sarah.com.pl

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018