Podstawowe informacje

Sprzedawca

Levi Strauss Poland Sp. z o.o.

Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Gorzyce, Jastrzębie-Zdrój, Pawłowice, Śląskie

Data publikacji:
07-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

SPRZEDAWCA

Czechy - Ostrava

We believe that clothes — and how you make them — can make a difference. Since 1853, we’ve been obsessed with innovation to meet people’s needs. We invented the first blue jean. And we reinvented khaki pants. We pioneered labor and environmental guidelines for our manufacturing partners. And we work to build sustainability into everything we do. Company doesn’t last 160 years by standing still. It endures by reinventing itself, striving to delight its consumers, winning in the marketplace, and by remaining true to its values. We operate in 110 countries and we employ more than 17,000 people around the world – supporting great brands, including Levi’s®, Dockers® and Denizen®. Levi Strauss Poland Sp. z o.o., being HQ for region East (Eastern Europe & Turkey), operates successfully on the Polish market since 1991. Our employees are committed to innovation, creativity and collaboration. That’s the story of Levi Strauss & Co. Learn more at http://levistrauss.com

Szukamy:

  • Osób, gotowych podjąć pracę w naszym sklepie w Ostravie – Czechy, dla których codzienny dojazd nie stanowi problemu,

  • Entuzjastycznych, lubiących kontakt z ludźmi, intersujących się modą, którym nie jest obojętne, jakie ubrania noszą,

  • Odnajdujących się w obsłudze klienta,

  • Nastawionych na cel i jego realizacje,

  • Pełnych chęci rozwoju,

  • Ambitnych i kreatywnych w swoim działaniu,

  • Mówiących po czesku w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym i niepełnym wymiarze godzin,

  • Atrakcyjny system wynagradzania w postaci pensji zasadniczej oraz systemu premiowego,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole,

  • Szeroki pakiet benefitów (bony żywnościowe, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego lub czeskiego, dofinansowanie do dojazdów,zniżka pracownicza na produkty firmowe).
Zainteresowany? Aplikuj!

Informujemy, że złożenie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Levi Strauss Poland zgodnie wytycznymi RODO.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji na temat polityki RODO prosimy o kontakt pod adresem [email protected] Dziękujemy.

  Levi Strauss & Co. is a dynamic, performance-driven work environment and a corporate culture characterized by ethical conduct and a commitment to social responsibility. As an employer, we recognize and reward individualism, we are strongly committed to a diverse workforce and offer outstanding compensation and benefit programs.Levi Strauss & Co. is one of the top 5 most admired apparel companies according to Fortune Magazine and named one of the World’s Most Ethical Companies by Ethisphere Institute. Put simply, if you’re looking for a new opportunity, this is a great place to grow your career.

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.01.2019

sprzedawca
Bytom, Śląskie

zatrudnimy energiczną, komunikatywną oraz odpowiedzialną osobę na stanowisko kasjer/sprzedawca do pracy w pączkarni - piekarni. praca w systemie zmianowym, lub w weekendy. praca na pełny etat jak również dla studentów (w systemie weekendowym) oczekiwania -zaangażowanie w pracę -książec"

Sprzedawca
Delikatesy na Francuskiej Konrad Zieliński Katowice, Śląskie

Zakres obowiązków: sprzedawca w sklepie spożywczym. Praca na zmiany w godz. 05:30-19:30 oraz w co 2 sobotę w godzinach 10:00-16:00 Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: handlowe - konieczne - umiejętności: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - koni"

sprzedawca
Częstochowa, Śląskie

cmb częstochowa sp. z o. o. i wspólnicy sp. k. z siedzibą w częstochowie renomowany salon płytek ceramicznych i armatury łazienkowej poszukuje pracownika na stanowisko:   sprzedawca miejsce pracy : częstochowa     opis stanowiska: sprzedaż bezpośrednia; obsługa klienta, doradztwo techn"

Sprzedawca
Kłos M. Kurzyca Sp. j. Żory, Śląskie

Opis oferty pracy: Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jako"

Sprzedawca
Piekarnia-Ciastkarnia "KŁOS" Katowice, Śląskie

Opis oferty pracy: Opis oferty pracy: Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, db"

SPRZEDAWCA
MAXIMA TRADE SP. Z O.O. SP. K. Częstochowa, Śląskie

Opis oferty pracy: Agencja Ubezpieczeniowa poszukuje pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA UBEZPIECZEŃ Wymagania: - wykształcenie średnie/wyższe (preferowane prawnicze lub ekonomiczne) - prawo jazdy kat. B - wysoka kultura osobista - dyspozycyjność - komunikatywność Napisz wiadomoś"