Szczegóły oferty

SPRZEDAWCA - PRIMA SP Z O.O.

PRIMA SP Z O>O>

OFERTA NIEAKTUALNA

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2019-04-10

Data pierwszej publikacji:
2019-04-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł SPRZEDAWCA - PRIMA SP Z O.O. - obrazek nagłówkowy

PRACA DLA SPRZEDAWCÓW - CV @

Prima - Poszukujemy do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu SPRZEDAWCÓW do DZIAŁU HURT !!! , osób gotowych na wyzwanie , gotowych na prace w dynamicznej firmie z branży tekstylno - dekoracyjnej

Poszukujemy osób:
• Zainteresowanych pracą w handlu,
• Uczciwych i odpowiedzialnych za sprzedaż,
• Zmotywowanych do pracy i osiągania sukcesów,
• Komunikatywnych i otwartych,chcących inwestować w swój
- rozwój zawodowy
Zadania na stanowisku:
• Prowadzenie sprzedaży zgodnie ze standardami firmy,
• Aktywna obsługa Klientów i budowanie trwałych relacji z
- nimi,
• Dbanie o dobry wizerunek firmy i właściwe wyniki -
- sprzedażowe
• Sprzedaż , przyjmowanie dostaw, obsługa zwrotów, monitorowanie stanów magazynowych itp.

Sprzedawca internetowy
Ogłoszenie użytkownika OLX gorzów wielkopolski, lubuskie

firma z branży informatycznej w gorzowie wlkp. poszukuje osoby do pracy na stanowisku: sprzedawca internetowy opis stanowiska: - konsekwentne realizowanie polityki firmy w zakresie usług informatycznych - odpowiedzialność za poprawną realizację zadań i kontakt z klientem - dbałość o wizerunek firmy i jej reprezentowanie - zarządzanie

Kierownik z Uprawnieniami Energetycznymi
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. gorzów wielkopolski, lubuskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski

Sprzedawca - kasjer (gorzów wielkopolski)

o tym, dlaczego warto robić zakupy w biedronce, pewnie dobrze wiesz. ale czy wiesz, dlaczego warto u nas pracować? ponieważ jesteśmy liderem rynku biedronka to ponad 2700 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. regularnie kupuje u nas aż 74% polaków. naszą pasją są świeże produkty i wysoka jakość codziennych zakupów. dołączając do jeronimo martins polska, dołączasz do największej prywatnej firmy w polsce! ponieważ dbamy o naszych pracowników w całej polsce zatrudniamy ponad 65 tys

Asystentka Prezesa z językiem angielskim
Silcare Sp. z o.o. sp. k. gorzów wielkopolski, lubuskie

Opis oferty pracy: Silcare ma swoją siedzibę w Gorzowie Wielkopolskim na ul.Kostrzyńskiej 1, gdzie mieszczą się laboratoria, fabryka, magazyny surowców, opakowań i wyrobów gotowych, a także biura. Dysponujemy najnowszą technologią produkcji oraz zespołem doświadczonych pracowników. Zachęcamy do składania CV i współtworzenia Silcare – polskiego producenta na międzynarodowym rynku

Asystentka prezesa z językiem angielskim

silcare ma swoją siedzibę w gorzowie wielkopolskim na ul.kostrzyńskiej 1, gdzie mieszczą się laboratoria, fabryka, magazyny surowców, opakowań i wyrobów gotowych, a także biura. dysponujemy najnowszą technologią produkcji oraz zespołem doświadczonych pracowników. zachęcamy do składania cv i współtworzenia silcare – polskiego producenta na międzynarodowym rynku

Elektryk, pomocnik elektryka z niemieckim
JDP gorzów wielkopolski, lubuskie

Opis oferty pracy: Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec osobę ze znajomością jeżyka niemieckiego. Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku: elektryk, pomocnik elektryka. Zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd. Praca lekka. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny oraz przesłanie cv. Napisz wiadomość