Szczegóły oferty

Sprzedawca (prace interwencyjne)

OFERTA NIEAKTUALNA

gorlice, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-05-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Sprzedawca (prace interwencyjne) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: handlowe
  • średnie zawodowe, typ: handlowe - pożądane - umiejętności: obsługa kasy fiskalnej - inne zawody: Sprzedawca*, staż: 3 miesięcy
  • doświadczenie 3 miesiące

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów, na stoisku mięsnym, zamawianie, ekspozycja towarów, obsługa kasy, odbiór towaru za pomocą kolektora danych.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach Michalusa 18 Gorlice 38-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie + CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).