Szczegóły oferty

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

police, zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-10-20

Data pierwszej publikacji:
2017-10-20

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - pożądane
  • średnie zawodowe 4-letnie - pożądane
  • średnie zawodowe - pożądane
  • pomaturalne/policealne - pożądane - umiejętności: obsługa kas fiskalnych - pożądane
  • Wykształcenie średnie, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, mile widziane doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż towarów.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli Dmowskiego 8 Stalowa Wola 37-450

należy zgłaszać się po odbiór skierowania do swojego doradcy klienta

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).