Podstawowe informacje

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Płońsk, Mazowieckie

Data publikacji:
02-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż artykułów chemicznych i kosmetycznych. Oferta pracy skierowana tylko do osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy w Płońsku. Oferta pozyskana na drodze doposażenia i wyposażenia stanowiska pracy-rotacja na stanowisku FP.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku Wolności 12 Płońsk 09-100

skierowanie do pracy

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017