Szczegóły oferty

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

piła, wielkopolskie

Data dodania:
2017-10-26

Data pierwszej publikacji:
2017-10-26

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - pożądane
  • średnie zawodowe - pożądane
  • średnie ogólnokształcące - pożądane
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • wymagane są następujące uprawnienia: Książeczka sanepidowska (2017) - dodatkowe

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż lodów, gofrów, ciast, deserów lodowych, nielodowych, kawy

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Pile al. Niepodległości 24 Piła 64-920

skierowanie do pracy

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).