Podstawowe informacje

Sprzedawca

ST. RĄBAŁA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Pelplin, Pomorskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna - pożądane - umiejętności: obsługa kasy fiskalnej - pożądane - inne zawody: Sprzedawca*, staż: 1 lat - pożądane

Zakres obowiązków:

  • - Obsługa Klienta - sprzedaż w sklepie mięsnym, - Miejsce pracy: Gdańsk Galeria Bałtycka, - Praca dwuzmianowa 09-17 lub 13-21, - Osoby do kontaktu: Agnieszka Rąbała 506-761-005 lub Tomasz Zubrzycki 664-125-562. ksiegowosc@masarnia-bielawki.pl

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017