Szczegóły oferty

Sprzedawca

Palson Polska

OFERTA NIEAKTUALNA

ostrów wielkopolski, wielkopolskie

Data dodania:
2018-10-27

Data pierwszej publikacji:
2018-10-22

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy  sprzedawcę do sklepu AGD-RTV, mile widziane doświadczenie.

Sprzedawca

Ostrów Wielkopolski

Obowiązki

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Sprzedaż sprzętu AGD-RTV

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność

Oferujemy

  • Praca na cały etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia sprzedażowe
  • Bonusy