Podstawowe informacje

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2160 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: obsługa kas fiskalnych - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok w zawodzie.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą klientów, sprzedaż towarów oraz utrzymanie czynności w lokalu.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.05.2018