Szczegóły oferty

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2150 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: obsługa kas fiskalnych - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok w zawodzie.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą klientów, sprzedaż towarów oraz utrzymanie czynności w lokalu.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).