Podstawowe informacje

Sprzedawca

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Grażyna Kasperska

OFERTA NIEAKTUALNA

Łuków, Lubelskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
18-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe - umiejętności: obsługa kas fiskalnych - inne zawody: Sprzedawca*, staż: 1 miesięcy
  • wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie zawodowe min.1 m-c, umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż towarów spożywczo-przemysłowych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, ekspozycja towaru, przyjmowanie zamówień.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

brak

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018