Podstawowe informacje

Sprzedawca

KOPERNIK Finanse Zarządzanie Finansami Paweł Brożek

OFERTA NIEAKTUALNA

Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 21 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności: znajomość i obsługa komputera
  • kasa fiskalna - obsługa - inne zawody: Sprzedawca*, staż: 1 lat

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż w sklepie spożywczym, przygotowywanie kawy i herbaty, hot-dogów, zapiekanek

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

cv mozna wysłać na email: pawelbro87@gmail.com

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017