Szczegóły oferty

Sprzedawca

KOPERNIK Finanse Zarządzanie Finansami Paweł Brożek

OFERTA NIEAKTUALNA

kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności: znajomość i obsługa komputera
  • kasa fiskalna - obsługa - inne zawody: Sprzedawca*, staż: 1 lat

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż w sklepie spożywczym, przygotowywanie kawy i herbaty, hot-dogów, zapiekanek

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

cv mozna wysłać na email: pawelbro87@gmail.com

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).