Szczegóły oferty

Sprzedawca

Profi

OFERTA NIEAKTUALNA

krosno, podkarpackie

Data dodania:
2018-12-21

Data pierwszej publikacji:
2018-12-11

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-03

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:
Sprzedawca

TWOJE ZADANIA NA CO DZIEŃ:

Profesjonalna obsługa, jak i pozyskanie nowego Klienta oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

Zaangażowania umiejętności pracy w zespole odpowiedzialności i skrupulatności otwartości i uprzejmości pozytywnego nastawienia i dobrej energii

OD NAS DOSTAJESZ:

Umowę już od 1-go dnia zatrudnienia wynagrodzenie zawsze na czas, premię przy dobrych wynikach, cenne doświadczenie i możliwość rozwoju w różnych projektach profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole