Podstawowe informacje

Sprzedawca

SMYK S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
17-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca
Sprzedawca Miejsce pracy: Katowice
SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów. Więcej informacji o nas znajdziesz na zakładce kariery.

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Profesjonalną obsługę - rozmowa z Klientem, prezentacja i polecanie produktów, sprzedaż na kasie fiskalnej
  • Zadania związane z towarem - przyjmowanie dostaw i implementacja w magazynie

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej średniego wykształcenia lub zawodowego o profilu handlowym
  • Zaangażowania i predyspozycji do pracy z Klientami
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia świąteczne dla pracowników
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Zatrudnienie
na podstawie
umowy o pracęPrywatna opieka
medycznaDofinansowanie
do karty
sportowej Zakupy w naszych
sklepach na
preferencyjnych warunkachŚwiadczenia
świąteczne
dla pracownikówUdział w szkoleniach
stacjonarnych,
językowych
i e-learningowych Możliwość przystąpienia
do ubezpieczenia grupowego Katowice - APLIKUJW 2016 i 2017 roku firma SMYK została wyróżniona
godłem programu „Inwestor w Kapitał Ludzki”.Nasze marki własne:

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.01.2019