Podstawowe informacje

SPRZEDAWCA-KASJER

ZARA HOME POLSKA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
30-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - SPRZEDAWCA-KASJER

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: doświadczenie w sprzedaży
  • aktywna obsługa klienta - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Wykształcenie srednie ogólnokształcące, staż pracy 2 lata, aktywna obsługa klienta, doświadczenie w sprzedaży, j. rosyjski i j. angielski na poziomie dobrym (w celu komunikacji z klientem) Godzina zakończenia pracy: 21:00, System czasu pracy: RÓWNOWAŻNY RUCHOMY

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów marki Zara Home zgodnie ze standardami firmy. Dbałość o utrzymanie wysokiego poziomu obsługi Klienta, poprzez udzielanie Klientom informacji dotyczących dostępnych produktów, promocji, zasad funkcjonowania marki Zara Home zapewniających odnoszenie satysfakcji Klientów z oferowanych przez firmę produktów i usług. Dbałość o zaspokojenie potrzeb i wymagań Klientów. Kreowanie wizerunku firmy na zewnątrz poprzez zapewnienie kontaktów wewnętrznych i zewnętrznych na najwyższym poziomie. Stałe podnoszenie swoich kompetencji merytorycznych oraz osobowościowych związanych z pełnioną funkcją. Sala G

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017