Szczegóły oferty

SPRZEDAWCA-KASJER

OFERTA NIEAKTUALNA

szamotuły, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1050 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł SPRZEDAWCA-KASJER - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: mile widziana znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność pracy w zespole i z trudnym klientem
  • OKRES ZATRUDNIENIA OD 06.07.2018R. DO 05.07.2021R.

Zakres obowiązków:

  • - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej, - rozkładanie towaru

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach Wojska polskiego 1 Szamotuły 64-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).