Podstawowe informacje

SPRZEDAWCA-KASJER

OFERTA NIEAKTUALNA

Szamotuły, Wielkopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 1050 PLN

Opis oferty pracy

Praca - SPRZEDAWCA-KASJER

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: mile widziana znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność pracy w zespole i z trudnym klientem
  • OKRES ZATRUDNIENIA OD 06.07.2018R. DO 05.07.2021R.

Zakres obowiązków:

  • - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej, - rozkładanie towaru

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach Wojska polskiego 1 Szamotuły 64-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018