Szczegóły oferty

Sprzedawca-kasjer

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie

Data dodania:
2017-09-12

Data pierwszej publikacji:
2017-09-12

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca-kasjer - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: komunikatywność
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • mile widziane doświadczenie - dodatkowe

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych, wystawianie faktur, odbiór i układanie towarów, prace porządkowe

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju Pszczyńska 134 Jastrzębie-Zdrój 44-335

skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).