Podstawowe informacje

Sprzedawca-kasjer K/M

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca-kasjer K/M

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - inne zawody: Sprzedawca*, staż: 6 miesięcy
  • Wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi komputera
  • komunikatywność
  • 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku. Zakres obowiązków: realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • obsługa klienta
  • doradztwo
  • sprzedaż. Miejsce pracy: Warszawa-Białołęka/Targówek.

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017