Szczegóły oferty

Sprzedawca-kasjer

Sklep Ogólnospożywczy Gralena Grażyna Spólnik

OFERTA NIEAKTUALNA

bolesławiec, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
2018-01-02

Data wygaśnięcia:
2017-12-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca-kasjer - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: handlowe
  • średnie zawodowe, typ: handlowe - pożądane
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe handlowe lub średnie handlowe, mile widziane 5 letnie doświadczenie w zawodzie. Obsługa kasy fiskalnej i komputera.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż towarów, zamawianie towaru, księgowanie faktur zakupu. Praca na 1/2 etatu. Sklep spożywczo-przemysłowy. Praca w godzinach 7:30-11:30 lub 16:00-20:00 na przemian co drugi dzień. Niedziele i dni świąteczne są dniami wolnymi od pracy.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt z pracodawcą telefoniczny pod numerem 602107421

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).