Podstawowe informacje

Sprzedawca/ Handlowiec.

JDM Recruitment

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
16-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-07-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca/ Handlowiec.

Opis oferty pracy:

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę i jesteś nastawiony na rozwój, dołącz do naszego zespołu!
Spółka JDM Group spółka działająca od 1999 roku poszukuje do swojego zespołu:

Specjalista ds. sprzedaży.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów.
Wynagrodzenie 1800 PLN – 4000 PLN netto

Zakres obowiązków:
Aktywna sprzedaż usług HR i pozyskiwanie nowych Klientów,
Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z Klientami firmy,
Prezentowanie oferty firmy,
Dbanie o dobry wizerunek firmy,

Oczekujemy:
Umiejętności budowania relacji z klientem,
Samodzielności i samodyscypliny,
Mile widziane umiejętności miękkie,

Oferujemy:
Stabilne stanowisko pracy w oparciu o umowę o zlecenie później umowę o pracę
Atrakcyjny system premiowy oprócz stałego wynagrodzenia,
Pakiet MultiSport
Pracę w młodym i kreatywnym zespole.
Proszę wysyłać CV na adres e-mail: @ lub kontakt telefoniczny w godzinach 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku na numer: 792 811 110

Proszę w tytule e-maila wpisać: Opiekun ds. klientów kluczowych.

W pliku CV proszę o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pozdrawiamy Zespół JDM Recruitment