Podstawowe informacje

Sprzedawca

Baham Maciej Jagiełło

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdynia, Pomorskie

Data publikacji:
17-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
2000 - 4000 PLN

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Firma Baham mieści się w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 26. Prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy (www.otoelektro.pl) Oferujemy szeroki asortyment produktów sukcesywnie go powiększając, dostosowując się tym samym do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy oferować produkty najwyższej jakości. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -16. Przyjazna atmosfera w pracy to podstawa.

Sprzedawca

> Miejsce pracy: Gdynia
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł
Opis stanowiska:
  • obsługa klienta stacjonarnego
  • obsługa telefoniczna klienta oraz poprzez e-mail
  • sporządzanie zamówień towarów
  • obsługa wysyłki towaru (pakowanie oraz przygotowanie przesyłki dla kuriera)
  • tworzenie nowych aukcji internetowych i aktualizacja obecnych
  • praca z programem SubiektGT (wprowadzanie zamówień do systemu i wystawianie dokumentów sprzedażowych)
  • obsługa sklepu internetowego www.otoelektro.pl
Wymagania:
  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT
  • mile widziana znajomość serwisów aukcyjnych: allegro, ceneo, emag, olx
  • mile widziana znajomość podstawowej obróbki zdjęć i poczucie estetyki
  • doświadczenie zawodowe w rozmowach z klientami
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie przy sprzedaży urządzeń ogrodowych
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac
Oferujemy:
  • dobrą lokalizację biura
  • samodzielne stanowisko pracy
  • miłą atmosferę
  • b.dobre wynagrodzenie + premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Baham z siedzibą w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 26 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Baham z siedzibą w _Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.01.2019