Podstawowe informacje

SPRZEDAWCA

CHIŃSKIE CENTRUM HANDLOWE

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
26-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - SPRZEDAWCA

Opis oferty pracy:

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy na stanowisko sprzedawca, doradca klienta.
Wymagania:
- dyspozycyjność
- pracowitość
- otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
Obowiązki:
- czynna obsługa klienta
- dbałość o wygląd sklepu
- sumienne wykonywanie poleceń

Oferujemy :
- Umowe o prace
- Wynagrodzenie zasadnicze
- Atrakcyjny system premiowy

CV PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES E-MAIL: @
lub pozostawić w sklepie : ul. Wyzwolenia 28, 80-537 Gdańsk

Sprzedawca
Cukiernia Sowa Sp. J. Gdańsk, Pomorskie

Cukiernia Sowa Sp. J. w Bydgoszczy to firma o ugruntowanej pozycji na rynku cukierniczym i gastronomicznym. W naszym zakładzie produkcyjnym oraz w ponad 20 punktach firmowych zatrudniamy kilkuset doświadczonych pracowników. Prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży obejmuje ponad 30 par"

sprzedawca

o nas: home&design to jedyny i niepowtarzalny salon z meblami w trójmieście. klient znajdzie tu najbardziej wyszukane oraz eleganckie żyrandole oraz lampy, jak również meble tapicerowane pod wymiar oraz ekskluzywne dodatki do każdego wnętrza. oprócz tego, w naszej ofercie posiadamy s"

Sprzedawca
Marc O'Polo Einzelhandels GmbH Sp. z o.o. - Oddzial w Polsce Gdańsk, Pomorskie

SPRZEDAWCA Gdańsk Bałtycka i Gdańsk Forum ROZPOCZNIJ SWOJĄ KARIERĘ W MARC O’POLO. Firma Marc O’Polo została założona w 1967 roku w Sztokholmie. Kojarzona jest z miejskim, swobodnym stylem życia i jest dziś jedną z wiodących międzynarodowych marek Premium Mo"

sprzedawca
Gdynia, Pomorskie

zatrudnimy osobę na stanowisku sprzedawca w sklepie mięsnym na hali targowej w gdyni. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. szczegółowe informacje dotyczące oferty otrzymają państwo pod numerem telefonu 534 - pokaż numer telefonu - , 506 - pokaż numer telefonu - , można"

sprzedawca

Sprzedawca
Zaked Łeba, Pomorskie

Opis oferty pracy: Poszukujemy osób chętnych do pracy w sklepie odzieżowym lub zabawkowym w Łebie na okres 01.05.2015 - 30.09.2015. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania w pracę, nastawienia na cel, profesjonalnego podejścia do Klienta, komunikatywności i odpowiedzialności. Pracownikom nie z"