Szczegóły oferty

Sprzedawca działu mięsnego

STOKROTKA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

lublin, lubelskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca działu mięsnego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów na stoisku mięsnym, dbanie o wygląd i ekspozycję towaru, obsługa urządzeń tj. krajalnice, stekownice, weryfikacja terminów ważnosci.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV + skierowanie do pracy

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).