Podstawowe informacje

Sprzedawca/doradca klienta

TOYA STANMAR Spółka z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Tarnobrzeg, Świętokrzyskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca/doradca klienta

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe - pożądane
  • średnie zawodowe 4-letnie - pożądane - umiejętności: obsługa komputera - inne zawody: Sprzedawca*, staż: 1 lat - pożądane
  • min. 1 rok doświadczenia w handlu

Zakres obowiązków:

  • zamiawianie, przyjmowanie towaru, obsługa komputera, obsługa kasy fiskalnej

Wytyczne do aplikacji:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt z pracodawcą CV należy składać osobiście ul. Przemysłowa 8, Sandomierz

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 23.06.2018