Podstawowe informacje

Sprzedawca/Doradca klienta/Kasjer

MAK-CHEMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Orneta, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca/Doradca klienta/Kasjer

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące - pożądane - umiejętności: obsługa kasy fiskalnej - pożądane - inne zawody: Sprzedawca* - pożądane

Zakres obowiązków:

  • - zapewnianie profesjonalne obsługi w sklepie - aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach - dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami sklepu - utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie z pup lub cv

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018