Podstawowe informacje

Sprzedawca (Doposażenie)

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
18-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca (Doposażenie)

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Brak wymagań.

Zakres obowiązków:

  • - Sprzedaż pieczywa, ciast, ciastek oraz innych artykułów spożywczych. Sprzedaż lodów. Przygotowywanie i sprzedaż deserów lodowych. Prace porządkowe stanowiska pracy. - Wynagrodzenie: 2300 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na 3 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca na dwie zmiany: 6:00-14:00, 12:00-20:00. Brak wymagań.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach Pośpiecha 14 Katowice 40-852 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w sprawie oferty pracy z PUP Katowice w godzinach: 14:00-15:30 lub osobisty w godzinach: 8:00-14:00. Prosimy NIE wysyłać CV lub Życiorysów na podany adres e-mail.

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.06.2018