Podstawowe informacje

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie

Data publikacji:
19-03-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: handlowe
  • Oferta pracy w ramach prac interwencyjnych program RPO. Wykształcenie z. zawodowe kierunkowe , doświadczenie wymagane, znajomość kasy fiskalnej,

Zakres obowiązków:

  • Wykładanie towaru, obsługa klienta, zamawianie towaru,

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej Marsz.Józefa Piłsudskiego 33 Dąbrowa Tarnowska 33-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie z PUP

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018