Podstawowe informacje

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Częstochowa, Śląskie

Data publikacji:
06-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
13-03-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca
Ein Bauunternehmen in 1100 Wien sucht ab sofort 1 Maurer/in als VORARBEITER für Tätigkeiten im Raum Wien und Wien Umgebung.

Anforderungen:

- Abgeschlossene Lehre und einschlägige Berufserfahrung

- Führungserfahrung

- Führerschein der Gruppe B

- Deutschkenntnisse in Wort und Schrift

- Körperliche Belastbarkeit und Teamfähigkeit

- Verlässlichkeit, eine selbständige Arbeitsweise sowie Einsatzbereitschaft werden vorausgesetzt.

- Bei männlichen Bewerbern wird ein abgeleisteter Wehr- oder Wehrersatzdienst erwartet.

Geboten wird eine Vollzeitbeschäftigung im Ausmaß von 39 Wochenstunden sowie

eine leistungsgerechte Entlohnung nach dem aktuellen gültigen Kollektivvertrag.

Bewerbungen:

Bitte bewerben Sie sich NUR nach telefonischer Terminvereinbarung bei Frau Todorovic unter der Rufnummer:0664 5002483

UND nehmen Sie bitte zum persönlichen Bewerbungsgespräch UNBEDINGT Ihren LEBENSLAUF mit! Das Mindestentgelt für die Stelle als Maurer/in beträgt 13,84 EUR brutto pro Monat auf Basis Vollzeitbeschäftigung. Bereitschaft zur Überzahlung.

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017

sprzedawca
Bytom, Śląskie

zatrudnimy energiczną, komunikatywną oraz odpowiedzialną osobę na stanowisko kasjer/sprzedawca do pracy w pączkarni - piekarni. praca w systemie zmianowym, lub w weekendy. praca na pełny etat jak również dla studentów (w systemie weekendowym) oczekiwania -zaangażowanie w pracę -książec"

Sprzedawca
Delikatesy na Francuskiej Konrad Zieliński Katowice, Śląskie

Zakres obowiązków: sprzedawca w sklepie spożywczym. Praca na zmiany w godz. 05:30-19:30 oraz w co 2 sobotę w godzinach 10:00-16:00 Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: handlowe - konieczne - umiejętności: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - koni"

sprzedawca

cmb częstochowa sp. z o. o. i wspólnicy sp. k. z siedzibą w częstochowie renomowany salon płytek ceramicznych i armatury łazienkowej poszukuje pracownika na stanowisko:   sprzedawca miejsce pracy : częstochowa     opis stanowiska: sprzedaż bezpośrednia; obsługa klienta, doradztwo techn"

Sprzedawca
Kłos M. Kurzyca Sp. j. Żory, Śląskie

Opis oferty pracy: Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jako"

Sprzedawca
Piekarnia-Ciastkarnia "KŁOS" Katowice, Śląskie

Opis oferty pracy: Opis oferty pracy: Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, db"

SPRZEDAWCA
MAXIMA TRADE SP. Z O.O. SP. K. Częstochowa, Śląskie

Opis oferty pracy: Agencja Ubezpieczeniowa poszukuje pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA UBEZPIECZEŃ Wymagania: - wykształcenie średnie/wyższe (preferowane prawnicze lub ekonomiczne) - prawo jazdy kat. B - wysoka kultura osobista - dyspozycyjność - komunikatywność Napisz wiadomoś"