Szczegóły oferty

Sprzedawca

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON w Raciborzu

OFERTA NIEAKTUALNA

bytom, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-13

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Bytom
Artykuł Sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień prawo jazdy kat. B - umiejętności: obsługa kasy fiskalnej.
  • obsługa programu komputerowego SUBIEKT - inne zawody: Sprzedawca*, staż: 1 lat
  • Niekaralność, książeczka sanepidowska, znajomość kasy fiskalnej oraz programu SUBIEKT, prawo jazdy kat. B Praca od poniedziałku do piatku od 8.00-16.00 oraz niedzielę

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż w kantynie Aresztu Śledczego w Bytomiu

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

dokumenty aplikacyjne - CV przesłać na adres mail z dopiskiem BYTOM

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).