Podstawowe informacje

sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Brzeg, Podkarpackie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - sprzedawca

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wymagane uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • oferta pracy w ramach RPO WP (IV) przeznaczona dla osób pow. 30 r. ż. należących co najmniej do jednej z nast. grup: długotrwale bezrobotne, o niskich kwalifikacjach, niepełnosprawne , kobiety, pow. 50 r. ż., rolnicy i członkowie ich rodzin odchodzący z rolnictwa

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów, obsługa maszyny do lodów
  • McDonald's w Tbg
  • elastyczny czas pracy godz. 6-24

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu 1 Maja 3 Tarnobrzeg 39-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 13.06.2018