Szczegóły oferty

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

brzeg, podkarpackie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 352800 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • oferta pracy w ramach RPO WP (IV) przeznaczona dla osób pow. 30 r. ż. należących co najmniej do jednej z nast. grup: długotrwale bezrobotne, o niskich kwalifikacjach, niepełnosprawne , kobiety, pow. 50 r. ż., rolnicy i członkowie ich rodzin odchodzący z rolnictwa

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów, obsługa maszyny do lodów
  • McDonald's w Tbg
  • elastyczny czas pracy godz. 6-24

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu 1 Maja 3 Tarnobrzeg 39-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).