Podstawowe informacje

Sprzedawca

Gilem Spółka z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Bolesławiec, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • posiadanie uprawnień: Obsługa kasy fiskalnej
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna
  • Wykształcenie minimum zawodowe, osbługa kasy fiskalnej, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, doświadczenie w zawodzie sprzedawcy mile widziane

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż produktów wędliniarskich, dbanie o wizerunek firmy. Praca w systemie dwuzmianowym ( 05:00-13:00, 13:00-21:00).. Praca na umowę o pracę na okres próbny- data rozpoczęcia zatrudnienia 01.06.2018. Miejsce wykonywania pracy: Bolesławiec ul. Kościuszki 15 (Pasaż w Kauflandzie)

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt osobisty

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018