Szczegóły oferty

Sprzedawaj i zarabiaj - działaj z pasją!

Poleko-group

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2019-06-17

Data pierwszej publikacji:
2019-05-29

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Kraków
Artykuł Sprzedawaj i zarabiaj - działaj z pasją! - obrazek nagłówkowy

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Poszukujemy osób na stanowisko:
Przedstawiciela Handlowego
Praca na terenie Krakowa i okolic

Opis stanowiska
-realizacja celów sprzedażowych
-rozwijanie podległego rynku oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
-dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami
-zapewnienie wysokich standardów jakościowych w obsłudze klientów

Wymagania
-wykształcenie minimum średnie
-zaangażowanie, elastyczność i kreatywność w działaniu
- nastawienie na realizacje celów/planów sprzedażowych

Oferujemy
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pakiet szkoleń
-sukcesy płynące z satysfakcjonującej pracy
-wysokie wynagrodzenie
-miłą atmosferę w młodym zespole
-rozwój i podnoszenie kwalifikacji
-stabilną formę zatrudnienia – umowa o pracę
-samochód służbowy, telefon komórkowy i komputer