Szczegóły oferty

Sprzątanie przychodni

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-21

Data pierwszej publikacji:
2019-05-14

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł sprzątanie przychodni - obrazek nagłówkowy

sanpro consulting bpo sp. z o.o. sp. k. (nr cert. 13953) – dla jednego ze swoich klientów z branży usług porządkowo czystościowych – poszukuje osób na stanowisko :

pracownik porządkowy

1)miejsce pracy: dolmed ul.legnicka 40

praca od poniedziałku do piątku.

zakres godziny pracy: od 18:00-23:00

zakres obowiązków:

• utrzymanie w czystości pomieszczeń sanitarnych

• sprzątanie gabinetów lekarskich

• dbanie o czystość na ciągach komunikacyjnych

oferujemy :

•możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę pracy

• miłą atmosferę w pracy

• wypłatę zawsze na czas

oczekiwania:

• chęć do pracy

• umiejętność organizacji pracy własnej

• rzetelność w wykonywaniu obowiązków

mile widziane również osoby z orzeczeniem

o niepełnosprawności.

zapraszamy do naszego biura we wrocławiu przy ul. ruskiej 23, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, gdzie mogą państwo zapoznać się pełną ofertą wolnych miejsc pracy.

zadzwoń:   510 ...

lub wyślij sms lub cv poprzez formularz

contact center grupy impel

tel.  717 ...

na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

wyrażam zgodę dla sanpro consulting bpo sp. z o.o. sp. k. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych

z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisku osoby sprzątającej oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

administratorem pani/pana danych osobowych jest sanpro consulting bpo sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w łodzi (90-318), przy ul. henryka sienkiewicza 85/87