Szczegóły oferty

Sprzątanie - grupy mobilne woj. śląskie

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

katowice, śląskie

Data dodania:
2019-05-21

Data pierwszej publikacji:
2019-05-13

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
2800 - 3000 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

sanpro consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym hr management.

obecnie poszukujemy osoby na stanowisko pracownik sprzątającej grupy mobilnej

miejsce pracy: obszar woj. śląskie (poszukujemy osób szczególnie z rybnika, zabrza, katowic, dąbrowy górniczej)

zakres obowiązków:

prace porządkowe w dyskontach spożywczych,
mycie maszynowe posadzki,
mycie lad chłodniczych, boksów kasowych, pomieszczeń socjalnych, mycie przeszkleń

wymagania:
dyspozycyjność: codzienna praca od 6.00-14.00 (bez delegacji) pn-pt
prawo jazdy kat.b
chęć do pracy

firma oferuje:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie 300 ... 0 zł brutto/msc

w razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel: 717 ...

prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
„wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez sanpro consulting bpo sp. z o.o. sp. k. z siedzibą na ul. henryka sienkiewicza 85/87, 90-318 łódź na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych … lat. wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”