Szczegóły oferty

Sprzątaczka

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2017-09-11

Data pierwszej publikacji:
2017-09-11

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzątaczka - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Sprzątaczka biurowa
  • 1) wykształcenie: podstawowe, 2) staż pracy: brak wymagań

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, produkcyjnych i sanitarnych. Po 6-miesięcznym czasie określonym umowa o pracę na czas nieokreślony. Oferta dostępna w sali B. Kontakt z pracodawcą - Zbigniew Urbaniak, tel.: 71 360 93 56, e-mail: kadry@fathaco.com

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).