Szczegóły oferty

Sprzątaczka

AGENCJA OCHRONY "JUWENTUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚC

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie

Data dodania:
2017-10-02

Data pierwszej publikacji:
2017-10-02

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzątaczka - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe - inne zawody: Sprzątaczka biurowa

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie: podstawowe
  • mile widziane doświadczenie
  • mycie dozowników do mydła, luster
  • mycie balustrady, kabin prysznicowych, stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach
  • dwie zmiany
  • miejsce pracy: CH Europa Centralna
  • umowa zlecenie
  • praca od pn-pt po 2 godziny + weekendy po 12 godz.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Kontakt telefoniczny z pracodawcą pon-pt od godz. 09:00

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).