Podstawowe informacje

Sprzątaczka

LANUA INVESTMENTS POLAND SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Rybnik 1, Śląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 1050 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzątaczka

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: sprzątanie powierzchni biurowej
  • dokładność
  • [Inne] : Wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oraz wypisanie zaświadczenia o niekaralności.

Zakres obowiązków:

  • Wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oraz wypisanie zaświadczenia o niekaralności, dokładność, sumienność. Charakterytyka pracy: sprzątanie powierzchni biurowych na terenie jednego z urzędów w Rybniku, mycie biurek, odkurzanie oraz mycie podłóg, wynoszenie śmieci, okresowe mycie okien. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny lub e-mailowy z.wiercinski@clarsystem.pl.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018