Podstawowe informacje

Sprzątaczka pomieszczeń biurowych

Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Pols

OFERTA NIEAKTUALNA

Koszalin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
02-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 1000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzątaczka pomieszczeń biurowych

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B) - dodatkowe
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Odkurzanie, mycie podłóg, dezynfekcja mat i urządzeń w siłowni i sali fitness, mycie i dezynfekcja sanitariatów, wyrzucanie śmieci, uzupełnianie środków czystości, wymiana pościeli i przekazywanie jej do pralni, mycie naczyń, zabezpieczenie stołu konferencyjnego ( kawa " susz konferencyjny" ), zamiatanie i odśnieżanie dojść do budynków, dwa razy w roku mycie okien, prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem obiektu w należytym stanie sanitarnym, zgłaszanie usterek do Referatu Budownictwa, dbanie o racjonalne zużycie energii elektrycznej, cieplnej i wody

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.cos.strazgraniczna.pl/cos/o-nas/praca Dodatkowe informacje: praca w godz. od poniedziałku do piątku i soboty: I zmiana w godz. 6:00 - 14:00, II zmiana 11:00 - 19:00 ( godziny pracy zostaną ustalone indywidualnie) wynagrodzenie: 920zł brutto miesięcznie + 5% premii regulaminowej+% dodatek za wysługę lat pracy lecz nie mniej niż 1000zł brutto miesięcznie ze wszystkimi składnikami wynagrodzenia

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017