Podstawowe informacje

Sprzątaczka

Kopiec Krzysztof P.H.U. "WEGA"

OFERTA NIEAKTUALNA

Orzesze, Śląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzątaczka

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • Wykształcenie: minim. podstawowe.

Zakres obowiązków:

  • Mycie podłóg, okien Utrzymywanie ogólnego porządku w restauracji. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umoewa na okres próbny 3 m-ce MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Orzesze-Gardawice PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-ndz 8-16 (system czasu pracy równoważny).

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018