Podstawowe informacje

Sprzątaczka

PRZEMYSŁOWY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 1800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzątaczka

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • wykształcenie podstawowe/ zasadnicze zawodowe, 5 letnie doświadczenie zawodowe. Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Wałowa 27. Kontakt osobisty w miejscu pracy, telefoniczny: 58 300 56 76, wew. 109. Godziny pracy: 16-21.

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie przychodni lekarskiej (gabinetów lekarskich, pomieszczeń biurowych, toalet, korytarzy).

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018