Szczegóły oferty

Sprzątacz pojazdów

COMPLEX SERVICE Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-26

Data wygaśnięcia:
2018-05-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł sprzątacz pojazdów - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane - umiejętności: doświadczenie zawodowe
  • umiejętność obsługi urządzeń sprzątających, dodatkowe oczekiwania: gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • miejsce pracy - teren dworca kolejowego PKP Poznań Główny
  • liczba godzin - 20/tydz.

Zakres obowiązków:

  • praca fizyczna, stojąca, ciężka, praca z chemikaliami

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, LM

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).