Szczegóły oferty

Sprzątacz pojazdów

OFERTA NIEAKTUALNA

częstochowa, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1050 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzątacz pojazdów - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • [Inne] : Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac prostych, umiejętności i wiedza teoretyczna niezbędna do wykonywania przeważnie prostych i rutynowych prac. Praca wykonywana przy zastosowaniu prostych narzędzi ręcznych i przy ograniczonej własnej inicjatywie i ocenie - autobusy, tramwaje

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).