Podstawowe informacje

Spedytor międzynarodowy

Usługi Transportowe Sławomir Ulbrich

OFERTA NIEAKTUALNA

Wielkopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Spedytor międzynarodowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie, znajomość j.angielskiego oraz j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym. zakres obowiązków: szukanie ładunków do transportu brak lub niepełne podstawowe - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry

Zakres obowiązków:

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt telefoniczny

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018